Welcome image

Kdo jsem?

 

 

Jmenuju se Eva, žiju a pracuju v Praze. S focením jsem začala při studiu na vejšce, kdy jsem si uvědomila, že je to něco, čemu bych se chtěla ve svém životě věnovat. Momentálně jsem na plný úvazek hlavně mámou, ale na focení si čas vždy ráda udělám.

 

Jaká jsem fotografka?

Za foťákem se snažím být spíš nerušivým elementem, ráda nechávám věcem volný průběh a ráda zachycuji autenticitu. Zároveň vás focením ale zvládnu provést, takže se nebojte, že bych vás nechala ve štychu :) Krkolomné pózování ode mne ale určitě nečekejte. 

 

Mým cílem je, aby pro vás focení bylo příjemným zážitkem a ne jenom něčím, co je nutné absolvovat, abyste měli hezké fotky do albíčka.

Co vás se mnou čeká?

Focení většinou probíhá formou procházky, kdy se společně vydáme prozkoumat nějakou hezkou lokalitu – ať už budeme fotit v přírodě nebo ve městě, místo vždy vybereme spolu. Pokud máte své oblíbené místo, ráda za vámi přijedu.

 

Během focení si budeme povídat, sem tam vás jen tak vyfotím, někdy vám ukážu místo, kde by vám to mohlo slušet, poradím, kam byste si mohli sednout nebo jak se chytit. Pokud budete mít s sebou děti, budeme si po cestě hrát. Někdy vás nechám jít kousek samotné a budu se prostě jen motat kolem. Tak jako tak se budu snažit, aby pro vás byla procházka příjemná a abyste z ní odcházeli s dobrou náladou :)

Jsem dobrou volbou, pokud,...

Máte rádi přirozenost a nebaví vás nakrucovat se před objektivem. Nechcete z focení dělat „big deal“, nepotřebujete dokonalé počasí, perfektní makeup a nejlichotivější pózy. Prostě chcete mít hezké společné fotky, na které se podíváte a řeknete si: „To jsme celí my!“.

 

Možná pro vás bude vhodnější jiný fotograf, pokud:

  • – chcete během focení 100% času radit, jak stát, jak se tvářit, a další
  • – chcete detailní retuš – vymazání vrásek, změnu tělesných proporcí…