Kromě lifestylového focení se věnuji také fotografování pro firmy. Zvládnu vám nafotit event, backstage, interiér i produkovky nebo fotky vašeho týmu. 

Pokud byste rádi nezávazně poptali firemní focení, napište mi.

Co vám můžu nafotit?

Produktovky

Ať už máte jakýkoliv produkt, který byste rádi dostali do světa, ráda vám ho pomůžu zachytit způsobem, jaký se k němu bude hodit. Zvládnu klasiku na bílém pozadí, ale i hravou nebo naprosto přirozenou formu prezentace.

U focení produktů je pro mě prioritou zjistit, jakým způsobem chcete produkt prezentovat. Ráda vám poradím, co konkrétního by vašemu produktu mohlo sednout a navrhnu více verzí, jak by fotky mohly vypadat. 

Eventy

Focení eventů je moje oblíbené, protože nemá zas tak daleko od lifestylové fotky. Mám za sebou focení větších i menších akcí, včetně reportážních fotek z natáčení.

Při focení eventů ráda kombinuju reportážní a lifestylovou fotku, na fotkách se snažím zachytit atmosféru události, náladu všech zúčastněných, ale i zajímavé detaily. Vždycky se řídím podle toho, jaké preference má klient, co chce primárně zdokumentovat a jak chce fotky použít. Proto je celý proces focení vždy na domluvě. 

Interiér

Ačkoliv nejsem vyloženě fotograf interiérů, mám několik zkušeností s focením v moderních a zrekonstruovaných bytech, obchodním centru, hotelech nebo v designovém studiu.

Focení interiéru je v porovnání s lifestylovou fotkou dost strojené, na druhou stranu je zde spoustu času si vyhrát se vším, co je potřeba – což je přesně to, co mě baví. U interiérové fotky pracuji s každým detailem, ať už během focení nebo pak následně během editace fotek. Mým cílem je „clean“ fotka, která vyjádří přirozenou atmosféru nemovitosti.

Klienti, se kterými jsem spolupracovala: