About me one
About me two

Ceník

Níže najdete ceny všech klasických balíčků, které vám mohu nabídnout. Pokud jste mezi nimi nenašli ten, který by splňoval vaše nároky, nebojte se mi napsat. Z mé strany se dá zpravidla vše domluvit. 

 

Na všechny vaše otázky pravděpodobně odpoví můj FAQ, tak tam mrkněte!

 

Ceny za firemní fotografii jsou vždy tvořeny individuálně podle vaší poptávky.

Láska & těhotenské (párové focení)

Tento balíček je vhodný pro všechny, kteří chtějí nechat zvěčnit lásku mezi sebou. Ať už spolu chodíte měsíc, jste zasnoubení a nebo čekáte nového člena rodiny, vezmu vás s sebou na procházku a pokusím se vás zachytit takové, jací jste.

 

Zabere nám to zhruba hodinku až hodinu a půl, podle okolností. Výsledkem bude online galerie minimálně 35 upravených fotek v plné kvalitě. Focení probíhá v Praze a okolí, po dohodě i jinde.

3000 Kč

Rodinné

Balíček vhodný pro všechny, jejichž láska už se stačila rozrůst. Ať už máte jedno malé miminko nebo tři větší rošťáky, vymyslíme způsob, jak vás všechny zachytit dohromady. 

Průběh rodinného focení se vždy odvíjí podle dětí, proto může trvat různě dlouho a probíhat všelijak :)

 

Výsledkem je online galerie minimálně 35 upravených fotek v plné kvalitě. Fotíme v Praze a okolí, případně u vás doma a nebo po dohodě i jinde. 

 

Malá miminka - především novorozeňátka - doporučuji fotit v pohodlí a bezpečí vašeho domova. Ráda za vámi přijedu. 

3000 kČ

Portrét

Pokud potřebujete nafotit fotku na medailonek do práce, profilovku na fejsbuk nebo byste rádi zrealizovali nějakou vlastní vizi, určitě se mi nebojte napsat. Řeknete mi vaši představu a domluvíme se na detailech.

indivindi

Můj kůň & já

Tento specifický balíček je pro všechny koňáky, kteří chtějí mít fotky se svým (oblíbeným) koněm. Ráda bych zachytila vztah mezi zvířetem a člověkem, nejradši ho fotím ze země a nebo zkrátka zblízka, proto na vyloženě jezdecké fotky pravděpodobně najdete lepšího adepta. Jestliže ale stojíte o detaily, napište mi, to je moje parketa! :)

 

Focení trvá hodinu až dvě, podle toho, jak to půjde. Pokud máte nějakou představu, nebojte se ji se mnou sdílet :) Výsledkem focení je online galerie nejméně 20 upravených fotek v plné kvalitě.

2500 kČ

Svatební

Hned na začátek je fér říct, že nejsem fotograf, který by se specializoval na svatby. Nefotím jich za léto 20. 

 

Pokud hledáte fotografa, který nemusí mít tunu svatebních zkušeností, věci zachycuje tak, jak jsou, autentické a přirozené, pak by tohle mohl být vhodný balíček pro vás. Vzhledem k mým (ne)zkušenostem se svatbami, můžete očekávat i nižší cenu v porovnání s profesionálními svatebními fotografy. 

indivindi